info
عکس ایستگاه اتوبوس نخ زرین
category

ایستگاه اتوبوس نخ زرین محله شهرک استقلال، تهران

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس نخ زرین

ایستگاه اتوبوس نخ زرین (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک استقلال تهران و خیابان کنار گذر لشگری واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل و چهار ایستگاه اتوبوس در محله شهرک استقلال تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی تعمیرگاه ولوو، افرا گروه، شرکت امداد خودرو ایران، شهاب خودرو و ماشین آلات به آفرین قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس نخ زرین تهران

ایستگاه اتوبوس نخ زرین تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله شهرک استقلال پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در لشگری، تقاطع نخ زرین قرار دارد. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس نخ زرین تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس نخ زرین تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده نخ زرین واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس استقلال
  لشگری
 • ایستگاه اتوبوس زرین
  لشگری، نرسیده به عاشری
 • ایستگاه اتوبوس بستنی کیم
  لشگری، بین بیست و یکم و بیست و سوم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط عبدی (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس نخ زرین اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس نخ زرین در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس نخ زرین ندارد.
  neshan logo