عکس ایستگاه اتوبوس زرین
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس زرین (محله شهرک استقلال، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، لشگری، نرسیده به عاشری

موقعیت ایستگاه اتوبوس زرین در محله شهرک استقلال تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس زرین (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک استقلال تهران و خیابان کنارگذر لشگری واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل و چهار ایستگاه اتوبوس در محله شهرک استقلال تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی موزه خودروهای تاریخی ایران و همچنین بیمه البرز مرکز خسارت، جایگاه سوخت گاز طبیعی شهید لشکری، انبار مرکزی پخش فردوس، شرکت جهاد نصر تهران و بالابر کندوکاو ماشین قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس زرین

ایستگاه اتوبوس زرین یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله شهرک استقلال خیابان کنارگذر لشگری قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در لشگری، نرسیده به عاشری واقع شده است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس زرین عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس زرین، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، لشگری، نرسیده به عاشری


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده زرین واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پارس خزر
  لشگری، بین سی و چهارم و جهاد
 • ایستگاه اتوبوس لنت ترمز
  لشگری، بین بیست و هفتم و بیست و نهم
 • ایستگاه اتوبوس شهاب خودرو
  لشگری، نرسیده به شرکت مینو
 • ایستگاه اتوبوس شهر خودرو
  لشگری، نرسیده به شرکت مینو
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 22 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس زرین اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 22 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس زرین در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس زرین ندارد.
  neshan logo