info
عکس ایستگاه اتوبوس شهر خودرو
category

ایستگاه اتوبوس شهر خودرو محله شهرک استقلال، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهر خودرو

ایستگاه اتوبوس شهر خودرو (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک استقلال تهران و بزرگراه لشگری، نخ زرین واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و چهار ایستگاه اتوبوس در محله شهرک استقلال تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی شهاب خودرو، تعمیرگاه ولوو، شرکت علاءالدین ایران، شرکت امداد خودرو ایران و افرا گروه قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهر خودرو تهران

ایستگاه اتوبوس شهر خودرو تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله شهرک استقلال پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه لشگری، نخ زرین می‌باشد. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس شهر خودرو تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس شهر خودرو تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهر خودرو واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس زرین
  لشگری، نرسیده به عاشری
 • ایستگاه اتوبوس بستنی کیم
  لشگری، بین بیست و یکم و بیست و سوم
 • ایستگاه اتوبوس اپارک
  بزرگراه شهید فهمیده
 • ایستگاه اتوبوس کوهک
  لشگری، بعد از 15 خرداد
 • ایستگاه اتوبوس شهر خودرو
  لشگری، بعد از نخ زرین
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهر خودرو اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهر خودرو در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهر خودرو ندارد.
  neshan logo