info
عکس ایستگاه اتوبوس شهاب خودرو
category

ایستگاه اتوبوس شهاب خودرو محله شهرک استقلال، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهاب خودرو

ایستگاه اتوبوس شهاب خودرو (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک استقلال تهران و بلوار علیمرادی، لشگری واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و چهار ایستگاه اتوبوس در محله شهرک استقلال تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی شهاب خودرو، تعمیرگاه ولوو، شرکت علاءالدین ایران، شرکت امداد خودرو ایران و افرا گروه قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهاب خودرو تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس شهاب خودرو تهران، شهر تهران، محله شهرک استقلال است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار علیمرادی، لشگری است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس شهاب خودرو تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهاب خودرو تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهاب خودرو واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس زرین
  لشگری، نرسیده به عاشری
 • ایستگاه اتوبوس بستنی کیم
  لشگری، بین بیست و یکم و بیست و سوم
 • ایستگاه اتوبوس اپارک
  بزرگراه شهید فهمیده
 • ایستگاه اتوبوس کوهک
  لشگری، بعد از 15 خرداد
 • ایستگاه اتوبوس شهر خودرو
  لشگری، بعد از نخ زرین
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهاب خودرو اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهاب خودرو در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهاب خودرو ندارد.
  neshan logo