عکس ایستگاه اتوبوس لنت ترمز
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس لنت ترمز (محله شهرک استقلال، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، لشگری، بین بیست و هفتم و بیست و نهم

موقعیت ایستگاه اتوبوس لنت ترمز در محله شهرک استقلال تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس لنت ترمز (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک استقلال تهران و خیابان کنارگذر لشگری واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل و چهار ایستگاه اتوبوس در محله شهرک استقلال تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی موزه خودروهای تاریخی ایران و همچنین معاونت بازاریابی و فروش داخلی گروه سایپا، مرکز ارتباط با مشتریان گروه سایپا، معین موتور، شرکت کروز - دفتر مرکزی و ایران لنت قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس لنت ترمز

آدرس ایستگاه اتوبوس لنت ترمز، شهر تهران، محله شهرک استقلال خیابان کنارگذر لشگری است. این ایستگاه اتوبوس در لشگری، بین بیست و هفتم و بیست و نهم قرار گرفته است. ایستگاه اتوبوس لنت ترمز محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس لنت ترمز مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، لشگری، بین بیست و هفتم و بیست و نهم


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده لنت ترمز واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهرک دانشگاه
  بزرگراه لشگری
 • ایستگاه اتوبوس زرین
  لشگری، نرسیده به عاشری
 • ایستگاه اتوبوس پارس الکتریک
  لشگری
 • ایستگاه اتوبوس بستنی کیم
  بزرگراه لشگری، بعد از سی ام
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس لنت ترمز اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس لنت ترمز در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس لنت ترمز ندارد.
  neshan logo