info
عکس ایستگاه اتوبوس بستنی کیم
category

ایستگاه اتوبوس بستنی کیم محله شهرک استقلال، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بستنی کیم

ایستگاه اتوبوس بستنی کیم (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک استقلال تهران و خیابان کنار گذر لشگری واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل و سه ایستگاه اتوبوس در محله شهرک استقلال تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی موزه خودروهای تاریخی ایران و همچنین شرکت خودروهای سفارشی ایران خودرو آپکو، نمایندگی 1068 ایران خودرو، موسسه اندیشه برتر میران، تعمیرگاه مرکزی کرمان خودرو و فروشگاه سپه شریف قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بستنی کیم تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس بستنی کیم تهران است که در محله شهرک استقلال قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به لشگری بروید. ایستگاه اتوبوس بستنی کیم تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس بستنی کیم تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بستنی کیم واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پارس الکتریک
  لشگری
 • ایستگاه اتوبوس رنگین
  لشگری، بین لوله پروفیل پارس و لقمان حکیم
 • ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین
  بزرگراه لشگری، بعد از بیست و نهم
 • ایستگاه اتوبوس مینو
  لشگری
 • ایستگاه اتوبوس لنت ایران
  لشگری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بستنی کیم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بستنی کیم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بستنی کیم ندارد.
  neshan logo