info
عکس ایستگاه اتوبوس پارس الکتریک
category

ایستگاه اتوبوس پارس الکتریک محله شهرک دانشگاه تهران، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پارس الکتریک

ایستگاه اتوبوس پارس الکتریک (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک دانشگاه تهران تهران و خیابان کنار گذر لشگری واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و هشت ایستگاه اتوبوس در محله شهرک دانشگاه تهران تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی شهربازی و همچنین اتوشناس شعبه ۲، پارک دستواره، پروژه 8000 واحدی رونیکا پالاس تهرانسر(در حال ساخت)، ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین و شرکت چای دبش قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پارس الکتریک تهران

در شهر تهران، محله شهرک دانشگاه تهران ، ایستگاه اتوبوس پارس الکتریک تهران قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در لشگری قرار گرفته است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس پارس الکتریک تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس پارس الکتریک تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پارس الکتریک واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مسجد
  دانشجو، بین امام خمینی و دانشگاه
 • ایستگاه اتوبوس بستنی کیم
  لشگری
 • ایستگاه اتوبوس فاز سه
  دانشجو، بین مسکونی و امام خمینی
 • ایستگاه اتوبوس فروشگاه سپه
  لشگری، بین بیست و پنجم و بیست و هفتم
 • ایستگاه اتوبوس فاز دو درمانگاه
  دانشجو، بین دانشگاه و مسکونی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پارس الکتریک اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پارس الکتریک در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پارس الکتریک ندارد.
  neshan logo