info
عکس ایستگاه اتوبوس شهرک
category

ایستگاه اتوبوس شهرک محله شهرک دانشگاه تهران، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهرک

ایستگاه اتوبوس شهرک (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک دانشگاه تهران تهران و خیابان شهرک دانشگاه واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و شش ایستگاه اتوبوس در محله شهرک دانشگاه تهران تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی جمعه بازار خودرو چیتگر و همچنین مرکز تعویض پلاک چیتگر، داروخانه راضیه، مجموعه ورزشی شهدای شهرک دانشگاه تهران، درمانگاه شهرک دانشگاه و ورودی جمعه بازار خودرو چیتگر قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهرک تهران

ایستگاه اتوبوس شهرک تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله شهرک دانشگاه تهران قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس شهرک دانشگاه، نرسیده به لشگری است. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس شهرک تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس شهرک تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهرک واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پارس خزر
  لشگری، بین سی و چهارم و جهاد
 • ایستگاه اتوبوس فاز شش
  امام خمینی، بین دانشگاه و ابن سینا
 • ایستگاه اتوبوس ساپکو
  لشگری
 • ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین
  بزرگراه لشگری، بعد از بیست و نهم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهرک اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهرک در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهرک ندارد.
  neshan logo