info
عکس ایستگاه اتوبوس شهرک دانشگاه
category

ایستگاه اتوبوس شهرک دانشگاه محله شهرک دانشگاه تهران، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهرک دانشگاه

ایستگاه اتوبوس شهرک دانشگاه (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک دانشگاه تهران تهران و خیابان کنارگذر لشگری واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و شش ایستگاه اتوبوس در محله شهرک دانشگاه تهران تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی و جمعه بازار خودرو چیتگر و همچنین داروخانه راضیه، درمانگاه شهرک دانشگاه، دفترخانه 1159، ورودی جمعه بازار خودرو چیتگر و ایستگاه اتوبوس ورودی شهرک قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهرک دانشگاه تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس شهرک دانشگاه تهران، شهر تهران، محله شهرک دانشگاه تهران است. این ایستگاه اتوبوس در لشگری قرار دارد. ایستگاه اتوبوس شهرک دانشگاه تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهرک دانشگاه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس فاز شش
  ابن سینا، بین پارکینگ 53 و امام خمینی
 • ایستگاه اتوبوس لنت ترمز
  لشگری، بین بیست و هفتم و بیست و نهم
 • ایستگاه اتوبوس پارس خزر
  لشگری، بین سی و چهارم و جهاد
 • ایستگاه اتوبوس ساپکو
  لشگری
 • ایستگاه اتوبوس مسجد
  امام خمینی، بین دانشجو و شهرک دانشگاه
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهرک دانشگاه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهرک دانشگاه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهرک دانشگاه ندارد.
  neshan logo