info
عکس ایستگاه اتوبوس ورودی شهرک
category

ایستگاه اتوبوس ورودی شهرک محله شهرک دانشگاه تهران، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ورودی شهرک

ایستگاه اتوبوس ورودی شهرک (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک دانشگاه تهران تهران و خیابان شهرک دانشگاه واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و شش ایستگاه اتوبوس در محله شهرک دانشگاه تهران تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی جمعه بازار خودرو چیتگر و همچنین داروخانه راضیه، مجموعه ورزشی شهدای شهرک دانشگاه تهران، درمانگاه شهرک دانشگاه، ورودی جمعه بازار خودرو چیتگر و ایستگاه اتوبوس شهرک دانشگاه قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ورودی شهرک تهران

ایستگاه اتوبوس ورودی شهرک تهران در شهر تهران، محله شهرک دانشگاه تهران و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس شهرک دانشگاه است. ایستگاه اتوبوس ورودی شهرک تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ورودی شهرک واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پارس خزر
  لشگری، بین سی و چهارم و جهاد
 • ایستگاه اتوبوس فاز شش
  امام خمینی، بین دانشگاه و ابن سینا
 • ایستگاه اتوبوس ساپکو
  لشگری
 • ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین
  لشگری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ورودی شهرک اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ورودی شهرک در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ورودی شهرک ندارد.
  neshan logo