عکس ایستگاه اتوبوس مینو
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس مینو (محله شهرک استقلال، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، لشگری، بعد از شرکت مینو

موقعیت ایستگاه اتوبوس مینو در محله شهرک استقلال تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس مینو (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک استقلال تهران و خیابان کنارگذر لشگری واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل و چهار ایستگاه اتوبوس در محله شهرک استقلال تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی دارو سازی رازک، محورسازان ایران خودرو، شرکت چاپ ایران زمین، بانک رفاه کارگران و فروشگاه محصولات مینو قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مینو

ایستگاه اتوبوس مینو در شهر تهران، محله شهرک استقلال و خیابان کنارگذر لشگری قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس لشگری، بعد از شرکت مینو می‌باشد. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس مینو عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس مینو و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، لشگری، بعد از شرکت مینو


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مینو واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس کوهک
  لشگری، بین 15 خرداد و بلوار علیمرادی
 • ایستگاه اتوبوس شهر خودرو
  بزرگراه لشگری، بعد از نخ زرین
 • ایستگاه اتوبوس شهاب خودرو
  بزرگراه لشگری، بعد از نخ زرین
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مینو اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  شرکت مینو حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مینو در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مینو ندارد.
  neshan logo