info
عکس فروشگاه محصولات مینو (مینومارت)
category

فروشگاه محصولات مینو (مینومارت) محله شهرک استقلال، تهران

سوپرمارکت و هایپرمارکت
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی فروشگاه محصولات مینو (مینومارت)

فروشگاه محصولات مینو (مینومارت) (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله شهرک استقلال تهران و خیابان کنار گذر لشگری واقع شده است. این فروشگاه یکی از پانزده سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله شهرک استقلال تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمه البرز مرکز خسارت، دارو سازی رازک، شرکت چاپ ایران زمین، بانک رفاه کارگران و باشگاه ورزشی پارس مینو قرار گرفته است.نظرات کاربران در مورد فروشگاه محصولات مینو (مینومارت)

به این مکان نظر و امتیاز دهید

  • avatar
    کاربر نشان
    جمعه 04 آذر ماه 1401

    فروشگاه بسیار خوب و دارای کالاهای خوب

    3

آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۱ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه محصولات مینو (مینومارت) اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه محصولات مینو (مینومارت) در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه محصولات مینو (مینومارت) ندارد.
location استان تهران، تهران، لشگری
clock - مشاهده ساعات کاری

ساعت کاری فروشگاه محصولات مینو (مینومارت)

شنبه 07:30 تا 21:00
یک‌شنبه 07:30 تا 21:00
دوشنبه 07:30 تا 21:00
سه‌شنبه 07:30 تا 21:00
چهارشنبه 07:30 تا 21:00
پنج‌شنبه 07:30 تا 21:00
جمعه 08:00 تا 21:00
ثبت نظر و تصویر
neshan logo