عکس ایستگاه اتوبوس فروشگاه سپه
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس فروشگاه سپه (محله شهرک استقلال، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، لشگری، بین بیست و پنجم و بیست و هفتم

موقعیت ایستگاه اتوبوس فروشگاه سپه در محله شهرک استقلال تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس فروشگاه سپه (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک استقلال تهران و خیابان کنارگذر لشگری واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل و چهار ایستگاه اتوبوس در محله شهرک استقلال تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی موزه خودروهای تاریخی ایران و همچنین شرکت خودروهای سفارشی ایران خودرو آپکو، نمایندگی 1068 ایران خودرو، موسسه اندیشه برتر میران، فروشگاه سپه شریف و هایپر مبل لیکو و لسکو قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس فروشگاه سپه

آدرس ایستگاه اتوبوس فروشگاه سپه، شهر تهران، محله شهرک استقلال خیابان کنارگذر لشگری است. این ایستگاه اتوبوس در لشگری، بین بیست و پنجم و بیست و هفتم قرار دارد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس فروشگاه سپه عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس فروشگاه سپه مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، لشگری، بین بیست و پنجم و بیست و هفتم


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده فروشگاه سپه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پارس الکتریک
  لشگری
 • ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین
  بزرگراه لشگری، بعد از بیست و نهم
 • ایستگاه اتوبوس زرین
  لشگری، نرسیده به عاشری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس فروشگاه سپه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس فروشگاه سپه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس فروشگاه سپه ندارد.
  neshan logo