info
عکس ایستگاه اتوبوس پارس خزر
category

ایستگاه اتوبوس پارس خزر محله شهرک استقلال، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پارس خزر

ایستگاه اتوبوس پارس خزر (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک استقلال تهران و خیابان کنارگذر لشگری واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و چهار ایستگاه اتوبوس در محله شهرک استقلال تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی شهربازی و همچنین معاونت بازاریابی و فروش داخلی گروه سایپا، مرکز ارتباط با مشتریان گروه سایپا، معین موتور، ایران لنت و شرکت داروسازی ایران هورمون قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پارس خزر تهران

ایستگاه اتوبوس پارس خزر تهران در شهر تهران، محله شهرک استقلال و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در لشگری، بین سی و چهارم و جهاد قرار گرفته است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس پارس خزر تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس پارس خزر تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پارس خزر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس زرین
  لشگری، نرسیده به عاشری
 • ایستگاه اتوبوس ورودی شهرک
  شهرک دانشگاه
 • ایستگاه اتوبوس شهرک
  شهرک دانشگاه، نرسیده به لشگری
 • ایستگاه اتوبوس شهرک دانشگاه
  لشگری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پارس خزر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پارس خزر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پارس خزر ندارد.
  neshan logo