عکس اداره فروش و بازاریابی سایپا دیزل
مشاهده در نقشه نشان
category

اداره فروش و بازاریابی سایپا دیزل (محله شهرک استقلال، تهران)

اداره و سازمان دولتی
5.0
2 رای
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه لشگری، جهاد جنوبی

موقعیت اداره فروش و بازاریابی سایپا دیزل در محله شهرک استقلال تهران را به همراه آدرس تلفن و ساعت کاری در نقشه نشان ببینید.

اداره فروش و بازاریابی سایپا دیزل (اداره و سازمان دولتی) در محله شهرک استقلال تهران و خیابان جهاد جنوبی واقع شده است. این اداره یکی از یازده اداره و سازمان دولتی در محله شهرک استقلال تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی موزه خودروهای تاریخی ایران و همچنین شرکت کروز - دفتر مرکزی، ایران هورمون، مهرکام پارس، پارس خزر و شهر خودرو قرار گرفته است.
راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه لشگری، جهاد جنوبی

تلفن تماس: 02144901760

وب‌سایت رسمی: saipadisel.com

ساعت کاری اداره فروش و بازاریابی سایپا دیزل

  • شنبه07:00 - 13:00
  • یک‌شنبه07:00 - 13:00
  • دوشنبه07:00 - 13:00
  • سه‌شنبه07:00 - 13:00
  • چهارشنبه07:00 - 13:00
  • پنج‌شنبهتعطیل است
  • جمعهتعطیل است

سایر مراکز دولتی که در محدوده اداره فروش و بازاریابی سایپا دیزل واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Alireza (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی اداره فروش و بازاریابی سایپا دیزل اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

دفتر شرکت سایپا دیزل محل گرفتن اصالت شاسی و اتاق و موتور شرکت مرکز موسسه اداره سازمان نهاد دولتی

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد اداره فروش و بازاریابی سایپا دیزل در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه اداره فروش و بازاریابی سایپا دیزل ندارد.
neshan logo