info
عکس اداره فروش و بازاریابی سایپا دیزل
category

اداره فروش و بازاریابی سایپا دیزل محله شهرک استقلال، تهران

اداره و سازمان دولتی
5.0
2 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی اداره فروش و بازاریابی سایپا دیزل

اداره فروش و بازاریابی سایپا دیزل (اداره و سازمان دولتی) در محله شهرک استقلال تهران و خیابان جهاد جنوبی واقع شده است. این اداره یکی از یازده اداره و سازمان دولتی در محله شهرک استقلال تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی موزه خودروهای تاریخی ایران و همچنین شرکت کروز - دفتر مرکزی، ایران هورمون، مهرکام پارس، پارس خزر و شهر خودرو قرار گرفته است.
سایر مراکز دولتی که در محدوده اداره فروش و بازاریابی سایپا دیزل واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Alireza (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی اداره فروش و بازاریابی سایپا دیزل اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد اداره فروش و بازاریابی سایپا دیزل در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه اداره فروش و بازاریابی سایپا دیزل ندارد.
location استان تهران، تهران، بزرگراه لشگری، جهاد جنوبی
clock - مشاهده ساعات کاری

ساعت کاری اداره فروش و بازاریابی سایپا دیزل

شنبه 07:00 تا 13:00
یک‌شنبه 07:00 تا 13:00
دوشنبه 07:00 تا 13:00
سه‌شنبه 07:00 تا 13:00
چهارشنبه 07:00 تا 13:00
پنج‌شنبه تعطیل است
جمعه تعطیل است
ثبت نظر و تصویر
neshan logo