info
عکس ایران هورمون
category

ایران هورمون (محله شهرک استقلال، تهران)

مکان مرتبط با بهداشت و درمان
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایران هورمون

ایران هورمون (مکان مرتبط با بهداشت و درمان) در محله شهرک استقلال تهران و خیابان بیست و نهم واقع شده است. این مکان یکی از شش بهداشت و درمان در محله شهرک استقلال تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی موزه خودروهای تاریخی ایران و همچنین معاونت بازاریابی و فروش داخلی گروه سایپا، مرکز ارتباط با مشتریان گروه سایپا، معین موتور، شرکت کروز - دفتر مرکزی و ایران لنت قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مکان یکی از مراکز حوزه بهداشت و درمان خوب این منطقه می‌باشد.
آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Farshad.s (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایران هورمون اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402

نظرات کاربران در مورد ایران هورمون

به این مکان نظر و امتیاز دهید

  • avatar
    Parastoo_fchi
    یکشنبه 01 فروردین ماه 1400

    شرکتی خوب و منظم و با برنامه ریزی مناسب شب و فعالیتهای نسبتاً خوبی است

کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایران هورمون در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایران هورمون ندارد.
location استان تهران، تهران، لشگری، بیست و نهم
clock - مشاهده ساعات کاری

ساعت کاری ایران هورمون

شنبه 06:30 تا 15:30
یک‌شنبه 06:30 تا 15:30
دوشنبه 06:30 تا 15:30
سه‌شنبه 06:30 تا 15:30
چهارشنبه 06:30 تا 15:30
پنج‌شنبه 06:30 تا 15:30
جمعه 07:00 تا 18:30
ثبت نظر و تصویر
neshan logo