info
عکس دالاهو بتن ساعی
category

دالاهو بتن ساعی محله شهرک استقلال، تهران

مکان عمومی
2.0
6 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی دالاهو بتن ساعی

دالاهو بتن ساعی در محله شهرک استقلال تهران و خیابان شهریور یکم واقع شده است. این مکان یکی از یازده مکان عمومی در محله شهرک استقلال تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی کارخانه روغنکشی نوین گستر مشکات، انبار مرکزی شفا آراد، خدمات فنی و مهندسی درخشش و انبار بانک پاسارگاد قرار گرفته است.
آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط داوود (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی دالاهو بتن ساعی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد دالاهو بتن ساعی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه دالاهو بتن ساعی ندارد.
neshan logo