info
عکس خدمات فنی و مهندسی درخشش
category

خدمات فنی و مهندسی درخشش محله شهرک استقلال، تهران

مهمانپذیر و پانسیون
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی خدمات فنی و مهندسی درخشش

خدمات فنی و مهندسی درخشش (مهمانپذیر و پانسیون) در محله شهرک استقلال تهران و خیابان دوم واقع شده است. این مکان یکی از دو مهمانپذیر و پانسیون در محله شهرک استقلال تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی دالاهو بتن ساعی، شرکت سازه پویش، شرکت چی توز و فسان قرار گرفته است.ایستگاه‌های نزدیک به خدمات فنی و مهندسی درخشش


آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط امید (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی خدمات فنی و مهندسی درخشش اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد خدمات فنی و مهندسی درخشش در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه خدمات فنی و مهندسی درخشش ندارد.
neshan logo