info
عکس سوپر مارکت شکیبایی
category

سوپر مارکت شکیبایی محله ونک، تهران

سوپرمارکت و هایپرمارکت
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی سوپر مارکت شکیبایی

سوپر مارکت شکیبایی (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله ونک تهران و خیابان شیخ بهائی شمالی واقع شده است. این فروشگاه یکی از شصت سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله ونک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان بین المللی آرمان و مرکز خرید سیول و همچنین نمایندگی هیوندای، شهر کتاب کوبوک، قنادی و خشکبار تانری، کارواش پارسیان و نمایندگی هیوندا قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده سوپر مارکت شکیبایی واقع شده‌اند:

 • سوپر مارکت دریان
  ملاصدرا، شیرازی، بین امداد و حاضری
 • هایمارت - فروشگاه عدالت
  شیخ بهائی، عبید زاکانی
 • هایمارت - فروشگاه فروشگاه اعظمی
  بزرگراه شهید چمران، یعقوبی نژاد، بین مسجد و سینا
 • سوپر مارکت سینا
  بزرگراه شهید چمران، یعقوبی نژاد، سینا
 • هایمارت - فروشگاه سینا
  بزرگراه شهید چمران، یعقوبی نژاد، سینا
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سوپر مارکت شکیبایی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سوپر مارکت شکیبایی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سوپر مارکت شکیبایی ندارد.
  neshan logo