info
عکس مدرسه متوسطه دوره اول شاهد نیایش
category

مدرسه متوسطه دوره اول شاهد نیایش محله جهرم، اراک

موسسه آموزشی
4.0
3 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی مدرسه متوسطه دوره اول شاهد نیایش

مدرسه متوسطه دوره اول شاهد نیایش (موسسه آموزشی) در محله جهرم اراک و خیابان شهید منوچهر باقرزاده واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی موزه دفاع مقدس و همچنین نانوایی سنگک، بوستان سالمندان، کالارسانان چاپار، ارزانسرای پوشاک آلمالو و مسجد حضرت عباس قرار گرفته است.
سایر موسسه‌های آموزشی که در محدوده مدرسه متوسطه دوره اول شاهد نیایش واقع شده‌اند:

 • موسسه فنی پاسارگاد
  بلوار شهید آنجفی، جویبار 3
 • کانون فرهنگی آموزش قلم چی – اراک واحد پسران
  (3.0)
  دانشگاه، احسان 6
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Emran (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مدرسه متوسطه دوره اول شاهد نیایش اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مدرسه متوسطه دوره اول شاهد نیایش در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مدرسه متوسطه دوره اول شاهد نیایش ندارد.
  neshan logo