info
عکس جایگاه عرضه موقت دام منطقه۲۰
category

جایگاه عرضه موقت دام منطقه۲۰ (محله شهید بهشتی، تهران)

مرکز ارائه خدمات مرتبط با صنعت کشاورزی و دامداری

درباره‌ی جایگاه عرضه موقت دام منطقه۲۰

جایگاه عرضه موقت دام منطقه۲۰ (مرکز ارائه خدمات مرتبط با صنعت کشاورزی و دامداری) در محله شهید بهشتی ری و خیابان معاینه فنی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی معاینه فنی خودرو چمران، پارک طلاب، مشکات، سوپر مارکت مشکات و بازار میوه و تره بار مشکات قرار گرفته است.
سایر مراکز مرتبط با صنعت کشاورزی و دامداری که در محدوده جایگاه عرضه موقت دام منطقه۲۰ واقع شده‌اند:

 • دهقان بذر
  دکتر کریمان، مهرعلی
 • خدمات مهندسی کشاورزی گلریز
  بلوار شهید رجایی، بزرگراه شهید آوینی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ دوشنبه 22 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی جایگاه عرضه موقت دام منطقه۲۰ اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 22 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد جایگاه عرضه موقت دام منطقه۲۰ در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه جایگاه عرضه موقت دام منطقه۲۰ ندارد.
  neshan logo