info
عکس داروخانه دکتر رحیم پور
category

داروخانه دکتر رحیم پور (محله نجف آباد، حمیدیا)

درباره‌ی داروخانه دکتر رحیم پور

داروخانه دکتر رحیم پور (داروخانه) در محله نجف آباد حمیدیا و بلوار شهید دشتی واقع شده است. این مکان یکی از دو داروخانه در محله نجف آباد حمیدیا می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید آوا و همچنین پمپ بنزین، جایگاه شهید طباطبائی، بازار میوه دهه فجر، صافکاری امید، نمایندگی قطعات مدیران خودرو ایزدی و پیتزا و همبرگر سیزده قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس داروخانه دکتر رحیم پور حمیدیا

برای رفتن به داروخانه دکتر رحیم پور حمیدیا باید به شهر حمیدیا، محله نجف اباد بروید. برای رسیدن به این داروخانه باید به آدرس دقیق استان یزد، حمیدیا بروید.

داروخانه دکتر رحیم پور حمیدیا یکی از داروخانه‌های خوب محله نجف اباد در شهر حمیدیا است. در محدوده این داروخانه، درمانگاه‌ها و بیمارستان‌هایی مانند درمانگاه تخصصی بیمارستان مادر، کلینیک شنوایی سیدالشهدا، پلی کلینیک تخصصی و فوق تخصصی خاتم الانبیاء (ص) و پلی کلینیک تخصصی و فوق تخصصی بقایی پور قرار دارند. داروخانه‌های دیگری چون داروخانه دکتر فتاحی، داروخانه دکتر رحیمی و داروخانه دکتر رحمتی بافقی هم در این محدوده قرار دارند. این داروخانه شبانه‌روزی نیست.

چطور به داروخانه دکتر رحیم پور حمیدیا برویم؟

خوشبختانه امکان استفاده از حمل‌ونقل همگانی برای رسیدن به این داروخانه فراهم است. داروخانه دکتر رحیم پور حمیدیا نزدیک به ایستگاه اتوبوس کوچه فجر 25 است.

اپلیکیشن نشان به شما کمک می‌کند که بهترین مسیر رسیدن به این داروخانه را پیدا کنید. علاوه بر مسیریابی بهتر، نشان اطلاعات دیگری هم در اختیار شما قرار می‌دهد. در ادامه، شما می‌توانید اطلاعات دیگری چون تصاویر،‌ ساعت کاری و ایستگاه‌های نزدیک داروخانه دکتر رحیم پور حمیدیا را ببینید. فراموش نکنید اگر به این داروخانه مراجعه کردید، نظر خودتان را برای ما و دیگر کاربران در قسمت نظرات بنویسید.

سایر داروخانه‌های که در محدوده داروخانه دکتر رحیم پور واقع شده‌اند:

 • داروخانه دکتر فتاحی
  بلوار شهید دشتی، بین شهید مدنی و دشتی 18
 • داروخانه دکتر رحیمی
  خیابان تیمسار فلاحی، لادن
 • داروخانه دکتر رحمتی بافقی
  بلوار شهید دشتی، دشتی پانزدهم
 • داروخانه دکتر زارع زردینی
  زیر گذر ابوذر، بلوار شهید دشتی
 • داروخانه ددروالا
  (5.0)
  بلوار جهاد، صابران
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط لبیک یا خامنه ای (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ دوشنبه 21 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی داروخانه دکتر رحیم پور اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 21 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد داروخانه دکتر رحیم پور در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه داروخانه دکتر رحیم پور ندارد.
  neshan logo