info
عکس ایستگاه اتوبوس میوه کده فجر
category

ایستگاه اتوبوس میوه کده فجر محله انتقال خون، یزد

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میوه کده فجر

ایستگاه اتوبوس میوه کده فجر (ایستگاه اتوبوس) در محله انتقال خون حمیدیا و بلوار شهید دشتی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هشت ایستگاه اتوبوس در محله انتقال خون حمیدیا می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید آوا و همچنین جایگاه سوخت شهید طباطبائی، مهمانپذیری مهدی، صافکاری امید، پژواک یدک و نمایندگی قطعات مدیران خودرو ایزدی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میوه کده فجر یزد

ایستگاه اتوبوس میوه کده فجر یزد را می‌توانید در شهر یزد، محله انتقال خون پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار شهید دشتی، بین دشتی 5 و زیرگذر ابوذر می‌باشد. برای دسترسی به نقاط مختلف یزد، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس میوه کده فجر یزد عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی اتومبیل کرایه صفائیه یزد قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس میوه کده فجر یزد و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میوه کده فجر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بلوار پاسداران
  بلوار پاسداران، بین استادی و پاسداران 1
 • ایستگاه اتوبوس کوچه فجر 25
  بلوار شهید دشتی، شهید مدنی، عباسیه، بین شاهد و ابریشم
 • ایستگاه اتوبوس پارک ناجی
  بلوار شهید دشتی، بین دشتی 23 و ایثار
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میوه کده فجر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میوه کده فجر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میوه کده فجر ندارد.
  neshan logo