info
عکس بانک شهر
category

بانک شهر محله رضاشهر، مشهد

درباره‌ی بانک شهر

بانک شهر (بانک) در محله رضاشهر مشهد و بلوار پیروزی واقع شده است. این مکان یکی از یازده بانک در محله رضاشهر مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی آبمیوه سجاد، رستوران دشتبان، بانک کشاورزی، هنرستان کوشش و ایستگاه اتوبوس چهارراه مخابرات قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس بانک شهر مشهد

بانک شهر مشهد را می‌توانید در شهر مشهد، محله رضاشهر پیدا کنید. شما می‌توانید با شماره تلفن بانک شهر مشهد 05138764383 تماس بگیرید و اطلاعات موردنیاز خود را به دست بیاورید. یکی از بانک‌های محله رضاشهر که مشتریان زیادی دارد، بانک شهر مشهد است. بانک‌های دیگری که در محدوده این بانک قرار دارند، بانک پارسیان، بانک آینده و بانک سپه شعبه خاقانی - کد 1506089 هستند. خودپرداز این بانک هم به ارائه خدمات به شما می‌پردازد.

چطور به بانک شهر مشهد برویم؟

شما می‌توانید از طریق وسایل حمل‌ونقل عمومی به این بانک بروید. نزدیک‌ترین ایستگاه اتوبوس به بانک شهر مشهد ایستگاه اتوبوس نوفل لوشاتو 16 می‌باشد.

با استفاده از اپلیکیشن نشان، شما می‌توانید از بهترین مسیر به این بانک بروید. البته مسیریاب نشان اطلاعات دیگری هم در اختیار شما قرار می‌دهد. این اطلاعات دیگر شامل آدرس، تلفن، مسیریابی با اتوبوس و مترو، با خودرو شخصی، مسیر پیاده و نظر کاربران در مورد این بانک است. اگر برای انجام کاری به بانک شهر مشهد مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید.

اطلاعات دقیق و ساعت کاری بانک شهر مشهد را در ادامه می‌بینید. همچنین در ادامه سایر بانک‌ها و خودپردازهای محدوده این بانک را مشاهده می‌کنید.

سایر بانک‌های که در محدوده بانک شهر واقع شده‌اند:

 • بانک پارسیان
  بلوار پیروزی، پیروزی 9
 • بانک آینده
  (4.5)
  بلوار پیروزی، بین دعبل خزاعی و پیروزی 7
 • بانک سپه شعبه خاقانی - کد 1506089
  (4.0)
  بلوار پیروزی، بین پیروزی 6 و 8
 • بانک صادرات
  (5.0)
  بلوار پیروزی، بین پیروزی 11 و بلوار خاقانی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط mohsen_zohaaaniii (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ دوشنبه 22 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بانک شهر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 22 اسفند ماه 1401

  نظرات کاربران در مورد بانک شهر

  به این مکان نظر و امتیاز دهید

  • avatar
   رحیم زاده
   شنبه 23 اسفند ماه 1399

   بانک شهر پرسنل صبورو خوبی داره و پاسخگویی بسیار خوبی به مردم میدن و بانک خوبیه

  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بانک شهر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بانک شهر ندارد.
  location استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار پیروزی، بین پیروزی 11 و بلوار خاقانی
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری بانک شهر

  شنبه 08:00 تا 14:00
  یک‌شنبه 08:00 تا 14:00
  دوشنبه 08:00 تا 14:00
  سه‌شنبه 08:00 تا 14:00
  چهارشنبه 08:00 تا 14:00
  پنج‌شنبه 08:00 تا 13:00
  جمعه تعطیل است
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo