info
عکس ایستگاه قطار
category

ایستگاه قطار محله کوی راه آهن، یزد

درباره‌ی ایستگاه قطار

ایستگاه قطار (ایستگاه اتوبوس) در محله کوی راه آهن یزد و بلوار دانشجو، دانشجو 48، راه آهن واقع شده است. این ایستگاه یکی از دوازده ایستگاه اتوبوس در محله کوی راه آهن یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی جمعه بازار یزد و همچنین ایستگاه راه آهن یزد، نانوایی، پارک، خودپرداز بانک گردشگری و پلیس راه آهن یزد قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ایستگاه قطار یزد

ایستگاه اتوبوس ایستگاه قطار یزد یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر یزد است که در محله کوی راه آهن قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار دانشجو، دانشجو 48، راه آهن می‌باشد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس ایستگاه قطار یزد عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف یزد دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

تاکسی تلفنی ایران هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس ایستگاه قطار یزد و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ایستگاه قطار واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس آب منطقه ای
  بلوار دانشجو، بین دانشجو 42 و شهید دکتر فیاض بخش
 • ایستگاه اتوبوس خیابان طلوع
  کوثر
 • ایستگاه اتوبوس مخابرات
  کوثر، بهشتی
 • ایستگاه اتوبوس شهید واحدی
  بلوار فردوسی، فروغ
 • ایستگاه اتوبوس هتل توریست
  بلوار دانشجو، دانشجو 49، بین دانشجو 47 و 51
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه قطار اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه قطار در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه قطار ندارد.
  neshan logo