info
عکس پارچه مبلی ترنج
category

پارچه مبلی ترنج یزد

پارچه فروشی
5.0
4 رای

درباره‌ی پارچه مبلی ترنج

پارچه مبلی ترنج (پارچه فروشی) در یزد و خیابان سلمان فارسی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند کوچه منبع آب و مرکز پینگ پنگ یزد و همچنین مبل کسری، دبستان دخترانه تفضلی، کامپیوتر پارس فرهنگ افزار، کلینیک دندانپزشکی دکتر علی توکلی و پت شاپ یزد قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این فروشگاه یکی از پارچه فروشی‌های خوب این منطقه می‌باشد.
آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط بادرام (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پارچه مبلی ترنج اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد پارچه مبلی ترنج در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پارچه مبلی ترنج ندارد.
location استان یزد، یزد، سلمان فارسی، بین تفضلی و قدس
clock - مشاهده ساعات کاری

ساعت کاری پارچه مبلی ترنج

شنبه 09:00 تا 22:30
یک‌شنبه 09:00 تا 22:30
دوشنبه 09:00 تا 22:30
سه‌شنبه 09:00 تا 22:30
چهارشنبه 09:00 تا 22:30
پنج‌شنبه 09:00 تا 22:30
جمعه تعطیل است
ثبت نظر و تصویر
neshan logo