info
عکس ریباک
category

ریباک محله شهر صنعتی، اراک

فروشگاه لباس
4.0
2 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ریباک

ریباک (فروشگاه لباس) در محله شهر صنعتی اراک و خیابان خیبر واقع شده است. این فروشگاه یکی از دو فروشگاه لباس در محله شهر صنعتی اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری اطلس و همچنین فرهنگسرای شهر، داروخانه دکتر محمودی، امورمشترکین، موبایل ارمغان و مسجد امام صادق قرار گرفته است.

درباره فروشگاه ریباک اراک

آدرس فروشگاه ریباک اراک، شهر اراک، محله شهر صنعتی و است. فروشگاه ریباک اراک یکی از فروشگاه‌های خوب محله شهر صنعتی به حساب می‌آید. در محدوده این فروشگاه، فروشگاه‌های دیگری مانند گالری شیک پوشان و فروشگاه گلزار golzar shop قرار دارند.

چطور به فروشگاه ریباک اراک برویم؟

برای پیدا کردن بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه ریباک اراک می‌توانید از مسیریاب نشان استفاده کنید. اگر می‌خواهید از ترافیک در امان باشید و به کاهش آلودگی هوا کمک کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس مجتمع صدا و سیما قرار دارد. شما می‌توانید برای مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو از اپلیکیشن نشان کمک گرفته و نظرات دیگر کاربران را در مورد این مکان ببینید.

درصورتیکه شما هم به فروشگاه ریباک اراک مراجعه کردید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" تصاویر مربوط به فروشگاه ریباک اراک را با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های لباس که در محدوده ریباک واقع شده‌اند:

 • گالری شیک پوشان
  (2.0)
  پل شهر صنعتی، نرسیده به 15 خرداد
 • فروشگاه گلزار golzar shop
  (2.3)
  میخک، پارکینگ گمرک - دانشگاه سما - پارکینگ 7
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط mahdi (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ریباک اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ریباک در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ریباک ندارد.
  neshan logo