info
عکس مرکز الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت
category

مرکز الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت محله آل احمد، تهران

درباره‌ی مرکز الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت

مرکز الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت در محله آل احمد تهران و بزرگراه جلال آل احمد واقع شده است. این مکان یکی از چهار مکان عمومی در محله آل احمد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند مرکز قلب تهران و مجتمع تجاری احسان و همچنین بیمارستان شریعتی، دانشکده اقتصاد دانشگاه تهران، آزمایشگاه ملی نقشه برداری مغز، سلف اساتید و کارکنان دانشکده فنی و مرکز تحقیقات علوم پزشکی ورزشی قرار گرفته است.نظرات کاربران در مورد مرکز الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  مجید دشتی
  چهارشنبه 08 فروردین ماه 1403

  سلام، ۸ صبح تا ۴ بعدازظهر بازه.

  1
 • avatar
  کریمی
  سه شنبه 07 اردیبهشت ماه 1400

  مرکز الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت، یک مکان پژوهشی زیر نظر رهبر است، جای قشنگی هست، پلکان و گل های زیبایی داره


آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط مجید دشتی (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 21 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مرکز الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 21 فروردین ماه 1403
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد مرکز الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مرکز الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت ندارد.
location استان تهران، تهران، بزرگراه جلال آل احمد
clock - مشاهده ساعات کاری

ساعت کاری مرکز الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت

شنبه 08:00 تا 16:00
یک‌شنبه 08:00 تا 16:00
دوشنبه 08:00 تا 16:00
سه‌شنبه 08:00 تا 16:00
چهارشنبه 08:00 تا 16:00
پنج‌شنبه تعطیل است
جمعه تعطیل است
ثبت نظر و تصویر
neshan logo