info
عکس اورژانس بیمارستان شریعتی عکس اورژانس بیمارستان شریعتی
category

اورژانس بیمارستان شریعتی محله آل احمد، تهران

فوریت‌های پزشکی و اورژانس

درباره‌ی اورژانس بیمارستان شریعتی

اورژانس بیمارستان شریعتی (فوریت‌های پزشکی و اورژانس) در محله آل احمد تهران و خیابان کارگر، دکتر احمدی واقع شده است. این مرکز یکی از دو اورژانس در محله آل احمد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز قلب تهران و همچنین بیمارستان شریعتی، دانشکده اقتصاد دانشگاه تهران، مرکز الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت، مرکز تحقیقات هماتولوژی انکولوژی و پیوند سلولهای بنیادی و درمانگاه شهید داستانی قرار گرفته است.نظرات کاربران در مورد اورژانس بیمارستان شریعتی

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  کاربر نشان
  جمعه 19 فروردین ماه 1401

  راهنمای پذیرش بیماران اورژانس - در اورژانس بیمارستان فقط بیمارانی که وضعیت اورژانسی دارند بستری میگردد. بیمار اورژانسی به بيماري گفته مي شود كه بايد بدون فوت وقت و در حداقل زمان ممكن نسبت به ارايه خدمات تشخيصي درماني براي او اقدام شود و براي بيمار اورژانسي سرعت عمل و زمان در ارايه خدمات درماني نقشي اساسي دارد (نظير زايمان، MI، ضربه مغزي، شكستگي هاي باز، مسموميت و...) - تعدادی از بیماران توسط سرویس پیش بیمارستانی (EMS) به اورژانس آورده شده و تعدادی به صورت فردی به اورژانس مراجعه میکنند. - بیماران با مراجعه به ساختمان اورژانس واحد تریاژ توسط مسئول تریاژ بررسی شده و در صورت اورژانسی بودن بیمار بستری میگردد. - بیماران اورژانسی مرتبط به زنان و زایمان در طبقه دوم ساختمان اصلی در اتاق لبیل و بعد از ویزیت دستیاران مقیم زنان در اورژانس زنان بستری میشوند. با ما تماس بگیرید (021) 84-90-1000 تهران، خیابان کارگر شمالی، سه راه جلال آل احمد، مرکز آموزشی پژوهشی و درمانی بیمارستان شریعتی در صورت تماس از خارج بیمارستان شماره های داخلی بخشها و واحدها با پیش شماره 8490 قابل شماره گیری است. شماره فاکس: 88633039 کد پستی: 1411713135 پست الکترونیک: shariatihosp@tums.ac.ir

  5
 • avatar
  شبگرد تنها...
  دوشنبه 03 مهر ماه 1402

  عالیه این بیمارستان

  1
 • avatar
  A.M
  جمعه 24 تیر ماه 1401

  من الان از اورژانس بیمارستان شریعتی میام. با علائم تب و سر درد و بدن درد مراجعه کردم. گفتن منتظر بمون صدات میکنیم. بعد از یک ساعت حتی پزشک من رو ندید یک نسخه آوردن دادن دست من گفتن برو خونتون ! میگم که من یک دقیقه دکتر رو ببینم منو ویزیت کنه، میگن که نیاز نیست ! میگم یک تست پی سی آر ب ام بنویس به محل کارم باید پاسخ تست رو همراه نسخه پزشک ارائه بدم، میگن که فکر کردی دفعه اولمونه ما تست نمینویسیم!

  1

سایر اورژانس‌های که در محدوده اورژانس بیمارستان شریعتی واقع شده‌اند:

 • اورژانس بیمارستان قلب تهران
  (3.8)
  کارگر شمالی، هیئت
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۹ نشان) در تاریخ یکشنبه 10 دی ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی اورژانس بیمارستان شریعتی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 10 دی ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد اورژانس بیمارستان شریعتی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه اورژانس بیمارستان شریعتی ندارد.
  neshan logo