info
عکس سوپرمارکت صفرزاده
category

سوپرمارکت صفرزاده محله خواجه نظام، تهران

سوپرمارکت و هایپرمارکت
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی سوپرمارکت صفرزاده

سوپرمارکت صفرزاده (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله خواجه نظام تهران و خیابان اجاره دار واقع شده است. این فروشگاه یکی از بیست و چهار سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله خواجه نظام تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند باغ موزه ملی کار و پاساژ منصور و همچنین کبابی اکبری، بوتان، پیتزا والا، سوسیس و کالباس منصور و دفتر ثبت اسناد رسمی قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده سوپرمارکت صفرزاده واقع شده‌اند:

 • سوپرمارکت نوبهار
  ارامنه، نصرآبادی
 • سوپر مارکت سن ایچ
  شریعتی، بین مینوی و ناز
 • هایمارت - فروشگاه حقیقت
  مدنی، قجاوند، بین نامجو و سلمان فارسی
 • سوپرمارکت زندی
  سبلان شمالی، طاهری، نوری، بازرگان، بین مهر پرور و مجاهد
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط آرش آقازاده (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سوپرمارکت صفرزاده اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سوپرمارکت صفرزاده در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سوپرمارکت صفرزاده ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه شهید صیاد شیرازی، باباخانلو، مینایی فر، اجاره دار، بین رجایی انارکی و غفاری
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo