info
عکس پاساژ منصور
category

پاساژ منصور محله خواجه نظام، تهران

بازار و مرکز خرید
3.0
2 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی پاساژ منصور

پاساژ منصور (بازار و مرکز خرید) در محله خواجه نظام تهران و خیابان اجاره دار واقع شده است. این مجتمع یکی از دو بازار و مرکز خرید در محله خواجه نظام تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی باغ موزه زندان قصر و همچنین سرای محله خواجه نظام، قهوه فروشی آندره، کارواش خواجه نظام، رادیاتور سازی اطلس و باغ موزه ملی کار قرار گرفته است.
سایر مراکز خرید که در محدوده پاساژ منصور واقع شده‌اند:

 • پاساژ اخوان
  نامجو، تیموری
 • ماه دیس
  (5.0)
  نامجو، بین فرهت و شفق
 • مرکز خرید و فروش تاکسی
  (5.0)
  نامجو، برزگران، خسروانی
 • مجتمع تجاری مگا پارس
  (4.1)
  شریعتی، معلم غربی، معلم شرقی، بین گوهری و امجدی منش
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط alikarkani (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پاساژ منصور اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پاساژ منصور در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پاساژ منصور ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه شهید صیاد شیرازی، شهید محمد اسماعیل، اجاره دار، بین نوری و احمدی طاری
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo