info
عکس فروشگاه محصولات کنجدی بازارنو اردکان
category

فروشگاه محصولات کنجدی بازارنو اردکان محله رحمت آباد بالا، حمیدیا

فروشگاه

درباره‌ی فروشگاه محصولات کنجدی بازارنو اردکان

فروشگاه محصولات کنجدی بازارنو اردکان (فروشگاه) در محله رحمت آباد بالا حمیدیا و بلوار شهید دشتی واقع شده است. این فروشگاه یکی از پنج فروشگاه در محله رحمت آباد بالا حمیدیا می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پمپ بنزین، ساندویچ دشتی، سرویس تخصصی روغن و گیربکس اتوماتیک دهقان چناری، صنایع چوب وفلز ترابی و کارواش ایران 54 قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های که در محدوده فروشگاه محصولات کنجدی بازارنو اردکان واقع شده‌اند:

 • فروشگاه شوق پرواز
  بلوار شهید دشتی، شهید محمدرضا دشتی
 • تاسیسات آباد
  بلوار شهید دشتی، بین دشتی 82 و شهید محمدرضا دشتی
 • ارزانکده نگین یزد
  (5.0)
  بلوار شهید دشتی، دشتی 93
 • تاسیسات دنا
  (5.0)
  بلوار شهید دشتی
 • صنایع چوب وفلز ترابی
  (5.0)
  بلوار شهید دشتی، بین دشتی 105 و 113
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط emi (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ یکشنبه 12 آذر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه محصولات کنجدی بازارنو اردکان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 12 آذر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه محصولات کنجدی بازارنو اردکان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه محصولات کنجدی بازارنو اردکان ندارد.
  neshan logo