info
عکس سوغات اشترانکوه (فروش عسل طبیعی)
category

سوغات اشترانکوه (فروش عسل طبیعی) محله کرمان، تهران

فروشگاه مواد غذایی
5.0
12 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی سوغات اشترانکوه (فروش عسل طبیعی)

سوغات اشترانکوه (فروش عسل طبیعی) (فروشگاه مواد غذایی) در محله کرمان تهران و خیابان رحیم صافی واقع شده است. این فروشگاه یکی از نه فروشگاه مواد غذایی در محله کرمان تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان چشم پزشکی بینا و مرکز خرید دنیای نور و همچنین مدرسه راهنمایی دخترانه نمونه دولتی جنت، رویان رایانه، بوستان فرشته، مجموعه ورزشی الزهرا و مسجد حضرت ابوالفضل قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این فروشگاه یکی از فروشگاه‌های مواد غذایی خوب این منطقه می‌باشد.

درباره فروشگاه سوغات اشترانکوه (فروش عسل طبیعی) تهران

فروشگاه سوغات اشترانکوه (فروش عسل طبیعی) تهران در محله کرمان شهر تهران، در قرار دارد. فروشگاه سوغات اشترانکوه (فروش عسل طبیعی) تهران یکی از فروشگاه‌های خوب محله کرمان به شمار می‌رود. فروشگاه شیرین عسل، فروشگاه شیرین عسل ایلیا و برنج و حبوبات وحید فروشگاه‌های دیگری هستند که در این محدوده قرار دارند.

چطور به فروشگاه سوغات اشترانکوه (فروش عسل طبیعی) تهران برویم؟

با استفاده از مسیریاب نشان، شما می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه سوغات اشترانکوه (فروش عسل طبیعی) تهران را انتخاب کنید. اگر می‌خواهید از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس مدرسه شهدای نارمک قرار دارد. شما می‌توانید مسیریابی پیاده یا با اتوبوس و مترو را روی اپلیکییشن نشان ببینید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

اگر شما هم به فروشگاه سوغات اشترانکوه (فروش عسل طبیعی) تهران مراجعه کردید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" تصاویر مربوط به فروشگاه سوغات اشترانکوه (فروش عسل طبیعی) تهران را با ما به اشتراک بگذارید.





سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده سوغات اشترانکوه (فروش عسل طبیعی) واقع شده‌اند:

 • فروشگاه شیرین عسل
  استاد حسن بنا شمالی، رحیمی کلور، بین زارعی و خاکبازان
 • فروشگاه شیرین عسل ایلیا
  استاد حسن بنا شمالی، رحیمی کلور، بین زارعی و خاکبازان
 • برنج و حبوبات وحید
  استاد حسن بنا جنوبی، بین مرادی و مقیسه
 • برنج فروشی و حبوبات
  بزرگراه شهید سلیمانی، هدایتی، بین امیر و مهر
 • خواروبار فروشی لطفی
  بزرگراه شهید سلیمانی، استاد حسن بنا شمالی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط snowman (شهریار سطح ۱۲ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سوغات اشترانکوه (فروش عسل طبیعی) اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سوغات اشترانکوه (فروش عسل طبیعی) در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سوغات اشترانکوه (فروش عسل طبیعی) ندارد.
  neshan logo