info
عکس خودپرداز بانک پاسارگاد
category

خودپرداز بانک پاسارگاد محله مهدیه، شاهدیه

خودپرداز

درباره‌ی خودپرداز بانک پاسارگاد

خودپرداز بانک پاسارگاد (خودپرداز) در محله مهدیه شاهدیه و خیابان یادآوران واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد این دستگاه خودپرداز یکی از چهار خودپرداز در محله مهدیه شاهدیه می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی کالای برق امیر، تراشکاری کویر صنعت، ابزارآلات میرجلیلی، چاپ هادی و ایستگاه اتوبوس میدان مهدیه قرار گرفته است.
سایر دستگاه‌های خودپرداز که در محدوده خودپرداز بانک پاسارگاد واقع شده‌اند:

 • عابر بانک سپه (انصار سابق)
  بلوار دانشوران، بین میدان حاج حسن دانش و شهید پاکنژاد
 • خودپرداز بانک سپه - پارس فنر
  بزرگراه فقیه خراسانی، نصر، بین میدان دروازه قرآن و سمند
 • خودپرداز بانک رفاه
  بلوار دانشوران، شاهد
 • خودپرداز بانک گردشگری
  (1.0)
  بلوار سرگرد سامعی، یادآوران
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط جواد (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ شنبه 22 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی خودپرداز بانک پاسارگاد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: شنبه 22 اردیبهشت ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد خودپرداز بانک پاسارگاد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه خودپرداز بانک پاسارگاد ندارد.
  neshan logo