info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان ابوذر
category

ایستگاه اتوبوس میدان ابوذر محله انتقال خون، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان ابوذر

ایستگاه اتوبوس میدان ابوذر (ایستگاه اتوبوس) در محله انتقال خون یزد و خیابان آیت الله علاقه بند واقع شده است. این ایستگاه یکی از هشت ایستگاه اتوبوس در محله انتقال خون یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی کابینت احمدرضا و همچنین داروخانه شبانه روزی سهروردی، رستوران عمارت وکیل، نمایندگی مرکزی شرکت بیز یزد، درمانگاه امام رضا (ع) و نانوایی سنتی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان ابوذر یزد

ایستگاه اتوبوس میدان ابوذر یزد یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر یزد است که در محله انتقال خون قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس آیت الله علاقه بند، بین 1 و منابع طبیعی می‌باشد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس میدان ابوذر یزد عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف یزد دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

همچنین شما می‌توانید اتومبیل کرایه صفائیه یزد را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان ابوذر یزد و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان ابوذر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ماکارونی رشد
  بلوار جهاد، بین دشتی 11 و 13
 • ایستگاه اتوبوس پارک آزادگان
  تیمسار فلاحی، بین میدان امام حسن و تیمسار فلاحی 11
 • ایستگاه پلیس 14
  بلوار شهید دشتی، بین دشتی 11 و 13
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان ابوذر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان ابوذر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان ابوذر ندارد.
  neshan logo