info
عکس مجتمع 198 واحدی پاسارگاد یزد
category

مجتمع 198 واحدی پاسارگاد یزد محله شهرک اندیشه، یزد

مجتمع مسکونی
4.0
5 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی مجتمع 198 واحدی پاسارگاد یزد

مجتمع 198 واحدی پاسارگاد یزد (مجتمع مسکونی) در محله شهرک اندیشه یزد و بلوار دفاع مقدس، بلوار آیت الله کازرونی واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد این مجتمع یکی از شش مجتمع مسکونی در محله شهرک اندیشه یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی برج‌های دوقلوی یاقوت، ایستگاه اتوبوس مجتمع پاسارگاد، استخر برج یاقوت یزد و سوپرمارکت قرار گرفته است.
سایر مجتمع‌های مسکونی که در محدوده مجتمع 198 واحدی پاسارگاد یزد واقع شده‌اند:

 • مجتمع مسکونی آرین
  بلوار شهید انتظاری، گلستان
 • مجتمع بهار
  بلوار شهید انتظاری، بلوار انبیا شمالی، شهیدان آدمی
 • برجهای دو قلو یاقوت
  بلوار دفاع مقدس، بین بلوار انبیا و بلوار آیت الله کازرونی
 • مجتمع مسکونی امین 2
  (5.0)
  بلوار شهید انتظاری، بلوار انبیا شمالی، هدایت
 • مجتمع مسکونی مانی
  (5.0)
  بلوار دفاع مقدس، بلوار انبیا شمالی، هدایت
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط mr_alireza_sdt (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مجتمع 198 واحدی پاسارگاد یزد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مجتمع 198 واحدی پاسارگاد یزد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مجتمع 198 واحدی پاسارگاد یزد ندارد.
  neshan logo