info
عکس برج‌های دوقلوی یاقوتعکس برج‌های دوقلوی یاقوت
category

برج‌های دوقلوی یاقوت محله شهرک اندیشه، یزد

مجتمع مسکونی
3.4
5 رای

درباره‌ی برج‌های دوقلوی یاقوت

برج‌های دوقلوی یاقوت (مجتمع مسکونی) در محله شهرک اندیشه یزد و بلوار دفاع مقدس، بلوار آیت الله کازرونی واقع شده است. این مجتمع یکی از شش مجتمع مسکونی در محله شهرک اندیشه یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاستیل مارکت، مجتمع 198 واحدی پاسارگاد یزد، خودپرداز بانک ملت، ایستگاه اتوبوس مهدکودک مهرآوران و استخر برج یاقوت یزد قرار گرفته است.
سایر مجتمع‌های مسکونی که در محدوده برج‌های دوقلوی یاقوت واقع شده‌اند:

 • مجتمع مسکونی گلستان
 • مجتمع مسکونی شمشاد
  بلوار شهید انتظاری، گلستان
 • مجتمع اپارتمانی گلستان
  بلوار شهید انتظاری، گلستان
 • مجتمع مسکونی عقیق
  بلوار شهید انتظاری، بین میدان امام هادی و گلستان
 • مجتمع مسکونی آرین
  بلوار شهید انتظاری، گلستان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط خجسته (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ سه شنبه 28 آذر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی برج‌های دوقلوی یاقوت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 28 آذر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد برج‌های دوقلوی یاقوت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه برج‌های دوقلوی یاقوت ندارد.
  neshan logo