info
عکس درب ورود و خروج دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکز
category

درب ورود و خروج دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکز محله سوهانک، تهران

درب ورودی
3.7
3 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی درب ورود و خروج دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکز

درب ورود و خروج دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکز (درب ورودی) در محله سوهانک تهران و بزرگراه ارتش، شهید سوهانی واقع شده است. این مکان یکی از دو درب ورودی در محله سوهانک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع پلاتینیوم و همچنین دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکزی (مجتمع ولایت)، دانشکده اقتصاد و حسابداری - دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکزی، جگرکی کوهپایه، شیرینی پراگ و دوشارم قرار گرفته است.
سایر درب‌های ورودی که در محدوده درب ورود و خروج دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکز واقع شده‌اند:

 • درب ورود و خروج دانشگاه آزاد اسلامی
  (5.0)
  بزرگراه ارتش، شهید سوهانی، خندان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط رضا (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی درب ورود و خروج دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکز اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد درب ورود و خروج دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکز در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه درب ورود و خروج دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکز ندارد.
  neshan logo