info
عکس لوییزا اسپانیولی
category

لوییزا اسپانیولی محله ونک، تهران

درباره‌ی لوییزا اسپانیولی

لوییزا اسپانیولی (فروشگاه لباس) در محله ونک تهران و خیابان دیدار شمالی واقع شده است. این فروشگاه یکی از پنجاه و نه فروشگاه لباس در محله ونک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی کودک آب و آتش ، آبنمای آب و آتش، موزه پول و گذر گردشگری آب و آتش و همچنین کارگزاری مفید-اطلس، پارکینگ آب و آتش، کویر موتور، جراح بینی دکتر حبیب سهرابی و رستوران گیلکی گمج قرار گرفته است.

درباره فروشگاه لوییزا اسپانیولی تهران

فروشگاه لوییزا اسپانیولی تهران در محله ونک شهر تهران، در قرار دارد. اگر اطلاعات بیشتری در مورد این فروشگاه می‌خواهید، با شماره تلفن آن (02188796670) تماس بگیرید. فروشگاه لوییزا اسپانیولی تهران یکی از فروشگاه‌های خوب محله ونک به شمار می‌رود. پوشاک بارونی، پوشاک پیسرو و مزون پرشین کیدز فشن فروشگاه‌های دیگری هستند که در این محدوده قرار دارند.

چطور به فروشگاه لوییزا اسپانیولی تهران برویم؟

مسیریاب نشان، بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه لوییزا اسپانیولی تهران را به شما پیشنهاد می‌دهد. اگر می‌خواهید از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس پل قرار دارد. ایستگاه مترو شهید حقانی هم در نزدیکی فروشگاه لوییزا اسپانیولی تهران قرار دارد. شما می‌توانید برای مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو از اپلیکیشن نشان کمک گرفته و نظرات دیگر کاربران را در مورد این مکان ببینید.

درصورتیکه شما هم به فروشگاه لوییزا اسپانیولی تهران رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" تصاویر مربوط به فروشگاه لوییزا اسپانیولی تهران را با ما به اشتراک بگذارید.
لوییزا اسپانیولی در سایر شهرها


سایر فروشگاه‌های لباس که در محدوده لوییزا اسپانیولی واقع شده‌اند:

 • پوشاک بارونی
  نلسون ماندلا، بین بابک مرکزی و وحید دستگردی
 • پوشاک پیسرو
  نلسون ماندلا، بین ناصری و نلسون ماندلا
 • مزون پرشین کیدز فشن
  نلسون ماندلا، وحید دستگردی، بین نلسون ماندلا و کاظمی
 • فروشگاه پمتی
  نلسون ماندلا، بین ناصری و نلسون ماندلا
 • گروه سان ست دیزاین
  ولیعصر، یزدان پناه
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط AriyaM (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی لوییزا اسپانیولی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد لوییزا اسپانیولی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه لوییزا اسپانیولی ندارد.
  neshan logo