info
عکس سوپر مارکت قاسمیان
category

سوپر مارکت قاسمیان محله جوادیه (زمانی)، تهران

سوپرمارکت و هایپرمارکت
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی سوپر مارکت قاسمیان

سوپر مارکت قاسمیان (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله جوادیه (زمانی) تهران و خیابان امیری واقع شده است. این فروشگاه یکی از چهل و چهار سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله جوادیه (زمانی) تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ اطلس و همچنین پمپ بنزین جایگاه 166 میدان بهمن، مسجد همتیه سرابی ها، فروشگاه هفت، دبیرستان نمونه دولتی دکتر حسابی و پیتزا جادو قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده سوپر مارکت قاسمیان واقع شده‌اند:

 • آرین مارکت
  شوش، میدان راه آهن
 • فروشگاه مهرآفرین
  ولیعصر
 • سوپرمارکت سوچی
  نوری، اکبری، ناصر اسدی
 • سوپر مارکت تمشک
  بزرگراه شهید تندگویان، شیرمحمدی، بین کیهانی و پورسامانی
 • فروشگاه رنجبر
  بزرگراه شهید تندگویان، پورسامانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کیان (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سوپر مارکت قاسمیان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سوپر مارکت قاسمیان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سوپر مارکت قاسمیان ندارد.
  neshan logo