info
عکس سوپر مارکت یادگار پدر
category

سوپر مارکت یادگار پدر محله نازی آباد، تهران

سوپرمارکت و هایپرمارکت
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی سوپر مارکت یادگار پدر

سوپر مارکت یادگار پدر (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله نازی آباد تهران و بزرگراه بعثت واقع شده است. این فروشگاه یکی از چهل سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله نازی آباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز آموزش فنی و حرفه ای شماره 2 شهید سهی، ایستگاه اتوبوس شهید امامی، آپارات سید، پست برق و پل هوایی قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده سوپر مارکت یادگار پدر واقع شده‌اند:

 • سوپرمارکت
  بزرگراه شهید تندگویان، شهید قاسمی، احدی
 • سوپر غزال
  بزرگراه یارجانی، سیفی، بیست متری جوادیه، بین نیک پرور و نامدار
 • هایمارت - فروشگاه فروشگاه میهن
  بزرگراه شهید تندگویان، شهید قاسمی، احدی، بین یاسری و دارستانی
 • سوپر مارکت حاج حسین زارعی
  نیکنام، بین احدی و فضلی
 • سوپر مارکت قاسمیان
  دشت آزادگان، شاه علیزاده، امیری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط منوچهر صادقی (شهریار سطح ۱۱ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سوپر مارکت یادگار پدر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سوپر مارکت یادگار پدر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سوپر مارکت یادگار پدر ندارد.
  neshan logo