info
عکس مرکز نوآوری صنعت غذا
category

مرکز نوآوری صنعت غذا محله نازی آباد، تهران

اداره و سازمان دولتی

درباره‌ی مرکز نوآوری صنعت غذا

مرکز نوآوری صنعت غذا (اداره و سازمان دولتی) در محله نازی آباد تهران و بزرگراه بعثت واقع شده است. این اداره یکی از هجده اداره و سازمان دولتی در محله نازی آباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز آموزش فنی و حرفه ای شماره 2 شهید سهی، ایستگاه اتوبوس شهید امامی، آپارات سید، پست برق و سوپر مارکت یادگار پدر قرار گرفته است.
سایر مراکز دولتی که در محدوده مرکز نوآوری صنعت غذا واقع شده‌اند:

 • گمرگ
  بلوار شهید رجایی
 • گمرک جنوب
  بلوار شهید رجایی
 • سیلوی شهید اسد زاده
  بلوار شهید رجایی، مرشدی
 • شهرداری ناحیه 2 منطقه 16
  بزرگراه بعثت، وفایی
 • اداره مدیریت بحران ناحیه 2 منطقه 16
  بزرگراه بعثت، وفایی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط منوچهر صادقی (شهریار سطح ۱۱ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مرکز نوآوری صنعت غذا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مرکز نوآوری صنعت غذا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مرکز نوآوری صنعت غذا ندارد.
  neshan logo