info
عکس ایستگاه اتوبوس شهید امامی
category

ایستگاه اتوبوس شهید امامی محله نازی آباد، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهید امامی

ایستگاه اتوبوس شهید امامی (ایستگاه اتوبوس) در محله نازی آباد تهران و بزرگراه بعثت واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و دو ایستگاه اتوبوس در محله نازی آباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز آموزش فنی و حرفه ‌ای شماره 2 شهید سهی، آپارات سید، مرکز نوآوری صنعت غذا، ایستگاه اتوبوس شهید امامی و مجموعه انبار های شیشه گر قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهید امامی تهران

در شهر تهران، محله نازی آباد ، ایستگاه اتوبوس شهید امامی تهران قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه بعثت است. ایستگاه اتوبوس شهید امامی تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس سعید قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس شهید امامی تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهید امامی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان بازار دوم
  بلوار شهید رجایی، مشهدی، نیکنام، نرسیده به فراهانی
 • ایستگاه اتوبوس بازار دوم
  بلوار شهید رجایی، مشهدی، نیکنام، نرسیده به فراهانی
 • ایستگاه اتوبوس پل جوادیه
  دشت آزادگان، بعد از زارعی
 • ایستگاه اتوبوس میدان برومند
  بزرگراه یارجانی، دهرویه، بیست متری جوادیه
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهید امامی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهید امامی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهید امامی ندارد.
  neshan logo