عکس کارشناس رسمی دادگستری زبان انگلیسی
category

کارشناس رسمی دادگستری زبان انگلیسی (محله ونک، تهران)

اداره و سازمان دولتی
2.0
1 رای
استان تهران تهران استان تهران، تهران، نلسون ماندلا، نوزدهم

موقعیت کارشناس رسمی دادگستری زبان انگلیسی در محله ونک تهران را به همراه آدرس و تلفن در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

کارشناس رسمی دادگستری زبان انگلیسی (اداره و سازمان دولتی) در محله ونک تهران و خیابان نوزدهم واقع شده است. این اداره یکی از نود و شش اداره و سازمان دولتی در محله ونک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار ونک و همچنین دیجیکالا Digikala، کافه رستوران لانجین، دفتر خدمات رانندگان اسنپ، دکتر مهران بابایی و کلنیک دندانپزشکی مهر قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، نلسون ماندلا، نوزدهم

تلفن تماس: 02188226161

وب‌سایت رسمی: exp15.ir


سایر مراکز دولتی که در محدوده کارشناس رسمی دادگستری زبان انگلیسی واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط احسان (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ چهارشنبه 18 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کارشناس رسمی دادگستری زبان انگلیسی تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

شرکت مرکز موسسه اداره سازمان نهاد دولتی

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 18 آبان ماه 1401
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد کارشناس رسمی دادگستری زبان انگلیسی تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کارشناس رسمی دادگستری زبان انگلیسی تهران ندارد.