info
عکس تعمیر کیلومتر برق و انژکتور مهبودی
category

تعمیر کیلومتر برق و انژکتور مهبودی محله شیشه گری - مقر، شیراز

تعمیرگاه و مرکز خدمات خودرویی

درباره‌ی تعمیر کیلومتر برق و انژکتور مهبودی

تعمیر کیلومتر برق و انژکتور مهبودی (تعمیرگاه و مرکز خدمات خودرویی) در محله شیشه گری - مقر شیراز و خیابان مفتح 6 واقع شده است. این مکان یکی از چهار تعمیرگاه و خدمات خودرو در محله شیشه گری - مقر شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان قلب الزهرا و همچنین اداره آموزش و پرورش ناحیه 3، هنرستان تربیت بدنی و علوم ورزشی، مجموعه ورزشی حمزه، آرایشگاه مردانه و نمایندگی پاکشوما(پاک سرویس) قرار گرفته است.نظرات کاربران در مورد تعمیر کیلومتر برق و انژکتور مهبودی

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  مهندس بزرگ زاده
  پنجشنبه 17 خرداد ماه 1403

  مهندس مهبودی؛ بسیار با حوصله و دقیق کارشون رو انجام میدن؛ سواد علمی برق و ECU انواع ماشین‌ها رو دارن، کار گاز کولر خودرو هم انجام میدند؛ بسیار خوش برخورد هستند و تمام مراحل انجام خدمات رو برای مشتری توضیح میدند.


سایر تعمیرگاه‌ها و اتوسرویس‌های که در محدوده تعمیر کیلومتر برق و انژکتور مهبودی واقع شده‌اند:

 • مجتمع تعمیرگاه سعید
  بلوار زینبیه، بعد از 12
 • تعمیرگاه مرگزی
  بلوار زینبیه
 • نقاشی و صافکاری جلوه
  بلوار ارتش، شاه داعی الله
 • تعمیرگاه مکانیکی کیوان فر
  بلوار احمدی شمالی، احمدی شمالی 4
 • تعمیرگاه تخصصی کالسکه
  بلوار سیبویه، بین سیبویه 2 و 4
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط nambervan (شهریار سطح ۱ نشان) در تاریخ پنجشنبه 17 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی تعمیر کیلومتر برق و انژکتور مهبودی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 17 خرداد ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد تعمیر کیلومتر برق و انژکتور مهبودی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه تعمیر کیلومتر برق و انژکتور مهبودی ندارد.
  neshan logo