info
عکس ایستگاه زی‌ رو (خرمشهر-عربعلی)
category

ایستگاه زی‌ رو (خرمشهر-عربعلی) محله نیلوفر - شهید قندی، تهران

درباره‌ی ایستگاه زی‌ رو (خرمشهر-عربعلی)

ایستگاه زی‌ رو (خرمشهر-عربعلی) (ایستگاه دوچرخه) در محله نیلوفر - شهید قندی تهران و خیابان خرمشهر(آپادانا) واقع شده است. این ایستگاه یکی از سه ایستگاه دوچرخه در محله نیلوفر - شهید قندی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی آموزشگاه حسابداری ، پمپ بنزین خرمشهر، پیتزا 72، شرکت پرسناژ و آژانس مسافرتی الهام سیر قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو سهروردی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر ایستگاه‌های دوچرخه که در محدوده ایستگاه زی‌ رو (خرمشهر-عربعلی) واقع شده‌اند:

 • بیدود
  شریعتی، بهشتی
 • ایستگاه زی‌ رو (خرمشهر)
  سهروردی شمالی، نرسیده به خرمشهر(آپادانا)
 • ایستگاه دوچرخه
  بهشتی، بین یوسفی و صابونچی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط نقوی (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ سه شنبه 08 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه زی‌ رو (خرمشهر-عربعلی) اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 08 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه زی‌ رو (خرمشهر-عربعلی) در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه زی‌ رو (خرمشهر-عربعلی) ندارد.
  neshan logo