info
عکس کارواش بزرگ آزادی
category

کارواش بزرگ آزادی محله جمهوری، تهران

درباره‌ی کارواش بزرگ آزادی

کارواش بزرگ آزادی (کارواش) در محله جمهوری تهران و خیابان آزادی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری اداری سینا سنتر و همچنین کارواش بزرگ شهر تهران، آش علی بابا، کلینیک دندانپزشکی ملائک، باشگاه ورزشی و بدنسازی دکتر ورزش و مرکز پزشکی هسته ای سینا قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو توحید، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر کارواش‌های که در محدوده کارواش بزرگ آزادی واقع شده‌اند:

 • کارواش گیتی
  (3.0)
  نواب صفوی، عبدالله زاده، بین حامد و سرباز
 • کارواش بزرگ شهر تهران
  (4.0)
  آزادی، نرسیده به طاهرنیا
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط فری دیبا (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ شنبه 25 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کارواش بزرگ آزادی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: شنبه 25 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد کارواش بزرگ آزادی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کارواش بزرگ آزادی ندارد.
  neshan logo