info
عکس خودپرداز بانک پاسارگاد
category

خودپرداز بانک پاسارگاد (محله شیراز، تهران)

درباره‌ی خودپرداز بانک پاسارگاد

خودپرداز بانک پاسارگاد (خودپرداز) در محله شیراز تهران و خیابان آقا علیخانی واقع شده است. این دستگاه خودپرداز یکی از بیست و هشت خودپرداز در محله شیراز تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید آ اس پ و همچنین رستوران آنتروکوت، خانه فرهنگ کیهان، داروخانه فاراد، فست فود وارطان و کافه لند قرار گرفته است.
سایر دستگاه‌های خودپرداز که در محدوده خودپرداز بانک پاسارگاد واقع شده‌اند:

 • خودپرداز بانک سامان
  بزرگراه کردستان، بهمن بیگی، اسدآبادی، بین پنجاه و ششم و پنجاه و چهارم
 • خودپرداز بانک پاسارگاد
  ملاصدرا، شیرازی، نرسیده به ارم
 • خودپرداز بانک مسکن
  ملاصدرا، شیرازی، ارم
 • خودپرداز بانک سپه
  ملاصدرا، بین شیخ بهائی و گلدشت
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط مهدی (شهریار سطح ۱۱ نشان) در تاریخ دوشنبه 22 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی خودپرداز بانک پاسارگاد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 22 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد خودپرداز بانک پاسارگاد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه خودپرداز بانک پاسارگاد ندارد.
  location استان تهران، تهران، شیخ بهائی، آقا علیخانی، بین داوری اردکانی و دوازده متری یکم
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo