info
عکس ایستگاه اتوبوس سازمان گوشت
category

ایستگاه اتوبوس سازمان گوشت محله شیراز، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس سازمان گوشت

ایستگاه اتوبوس سازمان گوشت (ایستگاه اتوبوس) در محله شیراز تهران و خیابان ملاصدرا واقع شده است. این ایستگاه یکی از شش ایستگاه اتوبوس در محله شیراز تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان بقیه الله الاعظم (عج) و همچنین کلینیک روانشناسی دکتر شقایق درویشی، هماتلکام، پست آرامکس، دکتر افشین طاهری اعظم و دیزی بار قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سازمان گوشت تهران

ایستگاه اتوبوس سازمان گوشت تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله شیراز پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در ملاصدرا، بین خوارزمی و شیخ بهائی قرار گرفته است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس سازمان گوشت تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس پروما برزیل واقع شده است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس سازمان گوشت تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سازمان گوشت واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان شیخ بهائی
  میدان شیخ بهایی
 • ایستگاه اتوبوس کوچه نهم
  ایران زمین، بین نهم و هفتم
 • ایستگاه اتوبوس سیزده آبان
  بزرگراه شهید همت، شهدای دانشجو، شهرداری، بین شقایق و نیلوفر
 • ایستگاه اتوبوس پارک سد روس
  ایران زمین، بین سوم و گذر خرداد
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سازمان گوشت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سازمان گوشت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سازمان گوشت ندارد.
  neshan logo