info
عکس ایستگاه اتوبوس کوچه نهم
category

ایستگاه اتوبوس کوچه نهم محله شهرک غرب، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس کوچه نهم

ایستگاه اتوبوس کوچه نهم (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک غرب تهران و خیابان ایران زمین واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل و دو ایستگاه اتوبوس در محله شهرک غرب تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید مهستان و همچنین کارواش ایران زمین، بانک کشاورزی، کافه مینورام و فروشگاه پرده زبرا جابرینا قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس کوچه نهم تهران

ایستگاه اتوبوس کوچه نهم تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله شهرک غرب قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در ایران زمین، بین نهم و هفتم قرار گرفته است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس کوچه نهم تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

همچنین تاکسی سرویس پروما برزیل را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده کوچه نهم واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس سازمان گوشت
  ملاصدرا، بین خوارزمی و شیخ بهائی
 • ایستگاه اتوبوس کوچه ششم
  ایران زمین، مهستان، بین پنجم و ششم
 • ایستگاه اتوبوس هرمزان
  بلوار خوردین، بین سیزدهم و مهندس
 • ایستگاه اتوبوس دادمان
  بلوار خوردین، نرسیده به ایران زمین
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس کوچه نهم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس کوچه نهم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس کوچه نهم ندارد.
  neshan logo